Obchodní podmínky / zpracování osobních dat

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY JSOU UMÍSTĚNY I V PÍSEMNÉ FORMĚ NA NAŠEM SERVISNÍM STŘEDISKU A VÝDEJNĚ (PROVOZOVNA - CHOLENICE 118, 507 32)
 

 Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Pavel Jampílek, Pod Zámečkem 1052/44, 500 06 Hradec Králové, IČ 64796370, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Adresa, Jméno, Jméno a příjmení osoby, na kterou žádáme slevu, 5 let po ukončení smlouvy. Tyto údaje zpracováváme za účelem plnění objednávek a kupních smluv. Z právního titulu zákonné povinnosti evidujeme Adresa, Číslo bankovního účtu, DIČ fyzické osoby, Dodací adresa, Email, Jméno, Příjmení, časově neomezeně. Tyto údaje zpracováváme za účelem plnění objednávek a kupních smluv. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme: Adresa, 6 let od data posledního záznamu. Tyto údaje zpracováváme za účelem plnění objednávek a kupních smluv.

Vaše práva

Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností dodavatele tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@bankovnitechnika.cz nebo na naší provozovnu: BANKOVNITECHNIKA.CZ – servisní středisko, Cholenice 118, 507 32.


Pokud máte nějaké otázky, výhrady nebo zvláštní požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

 

Veškeré texty, tabulky a obrázky uveřejněné na
www.bankovnitechnika.cz jsou produkty firmy Pavel Jampílek IC 64796370 (provozovatel stránek) a podléhají autorským právům. Kopírování nebo zveřejňování obsahu těchto stránek podlehá souhlasu provozovatele a je zpoplatněno.